O firmie

KILKA SŁÓW O NASZYM WYDAWNICTWIE DLA DZIECI

 

Jak powiedziała Wisława Szymborska, czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie wymyśliła ludzkość. W pełni zgadzamy się z tym cytatem. Dlatego zdecydowaliśmy się otworzyć wydawnictwo i księgarnię online, które będą rozwijały wyobraźnie najmłodszych.

 

Pierwsza personalizowana książka z bajkami została wydana w Czechach w 1998 roku. Następnie, w krótkim okresie powstało łącznie 20 tytułów tego typu książek tematycznych dla dzieci. Z punktu widzenia sprzedaży, wszystkie stały się bestsellerami.

 

W Polsce zrzeszamy grono małych i dużych Czytelników już od 2003 roku. Osób, które skorzystały z naszej księgarni internetowej, przybywa z roku na rok. Firma Niebieski Słoń działa obecnie również na terenie Słowacji, bijąc rekordy popularności.

 

Za główny cel postawiliśmy sobie połączenie przyjemnego z pożytecznym. Tradycyjne książki, często dawane na prezent, coraz częściej wypierane są przez ich elektroniczne odpowiedniki. Dzięki temu księgarnie online z wersjami cyfrowymi przeżywają swoisty “e-bookowy boom”. Chcemy odwrócić ten trend, dlatego oferujemy wyjątkowe spersonalizowane książki dla dzieci na zamówienie. Ukazujemy najmłodszym ciekawe alternatywy wobec wielotomowych dzieł, które niekoniecznie muszą być dla nich ciekawe w tym wieku.

 

KSIĄŻKA O TWOIM DZIECKU TAKŻE W JĘZYKU ANGIELSKIM

 

Kto czyta książki, żyje podwójnie. Przecież wszystkie dziewczynki i chłopcy marzą, by stać się bohaterem jakiejś niesamowitej przygody! Znaleźliśmy sposób na realizację tych pragnień. Tylko dzięki nam Twoje dziecko może zostać bohaterem bajki! W personalizowanych książkach (także w języku angielskim), Czytelnik z imienia i nazwiska wymieniony jest w treści bajki – o księżniczce, o zwierzętach, a nawet o dinozaurach! Ponadto, książka opatrzona jest zdjęciem Twojego dziecka, co dodatkowo nadaje jej wyjątkowy efekt.

 

Książki Wydawnictwa Niebieski Słoń otwierają świat fantazji. Uczą także, że czytanie może dostarczać ogromnej przyjemności i nie wiąże się z nudą. Przeżywaj niezapomniane przygody w bajce o Twoim dziecku – przenieście się razem do świata baśni! Bajki personalizowane w wersji anglojęzycznej wspomogą edukację Twojego malucha! Sprawdź także nowość w naszej ofercie – książki dla dzieci na zamówienie w języku angielskim.

 

 

PRACA W NIEBIESKIM SŁONIU

 

Cała koncepcja naszej firmy oparta jest na systemie franczyzy. Zapewniamy dostępność do naszych nazw handlowych, procesów twórczych oraz wiedzy na temat wytwarzania produktów. Poszukujemy także niezależnych dystrybutorów.

 

Jak spełnić warunki współpracy? KLIKNIJ TUTAJ.

 

DZIAŁAMY DLA INNYCH

 

W 2011 roku zrealizowaliśmy projekt, w którym uczestniczyło 477 uczniów. Każdy z nich otrzymał darmowy egzemplarz personalizowanej książki dla siebie. Ocena efektywności akcji przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Po przeprowadzonych badaniach, 26% dzieci wykazało wzrost zainteresowania literaturą. Obecnie pracujemy nad kontynuacją projektu. Niedawno uruchomiliśmy program lojalnościowy, który chcemy aktywnie rozwijać.

 

Dodatkowo nie zamykamy się na współpracę przy wydarzeniach związanych ze sztuką i propagowaniem idei czytelnictwa. Chętnie pojawiamy się na różnego typu spotkaniach autorskich oraz eventach literackich w całej Polsce.

 

Stopniowo poszerzamy ofertę Wydawnictwa o pozycje z zakresu zabawek edukacyjnych dla dzieci (m.in. ze znanym i lubianym bohaterem – Krecikiem), które pomagają w rozwoju logicznego myślenia.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl