Poznaj książkę na nowo, czyli “Read-Feed” we Włocławku 0

20 lutego 2016 roku był bardzo ciekawym, a zarazem aktywnym dniem dla naszego wydawnictwa dziecięcego. Przedstawiciele księgarni internetowej online Modry Słońwspólnie z miłośnikami literatury spotkali się w lokalu “Zazamcze” we Włocławku.

 

Klub znajdujący się w Centrum Kultury Browar B to miejsce, w którym już od kilku lat odbywa się wiele interesujących inicjatyw związanych ze sztuką. Kilka dni temu swoje progi otworzył tym razem dla miłośników słowa pisanego. Wydarzenie o tajemniczej nazwie “Read-Feed” było pierwszym tego typu eventem na terenie miasta.

 

Pokarm dla duszy, czyli co oznacza “Read-Feed”?

 

Jeszcze do niedawna słowo feed miało jasne znaczenie. W języku angielskim wskazywało karmienie lub po prostu pokarm. W dobie Internetu i mediów społecznościowych używa się go w stosunku do czerpania informacji, które zalewają użytkowników. “Surfując” po sieci jesteśmy “karmieni” różnego typu aktualnościami. Dla miłośników tradycyjnych książek to właśnie czytanie – read, jest czymś, bez czego nie mogą żyć. Można stwierdzić, że to pokarm dla ich duszy.

 

W trakcie akcji zorganizowanej przez Projekt Społeczny “Culbook” pasjonaci literatury mieli możliwość spędzenia czasu w doborowym towarzystwie. Nikt nie mógł narzekać na nudę. Obecni na miejscu dowiedzieli się wielu ciekawostek oraz otrzymali rady przydatne podczas procesu tworzenia różnego typu treści. A następnie jej dystrybucji.

 

Książki dla dzieci na specjalne zamówienie

 

Niebieski Słoń podczas wydarzenia zaprezentował ofertę wydawnictwa z pozycjami kierowanymi przede wszystkim dla grupy docelowej, jaką są dzieci. Dzięki nam coraz większe grono osób może powiedzieć: “Jestem bohaterem bajki!”. Dziecko będzie takim faktem na pewno zachwycone.

 

Cieszymy się, że nasze personalizowane bajki, w których każde dziecko może być bohaterem książki, zyskują coraz szerszą aprobatę. Dziękujemy za możliwość wystąpienia!

 

Napisz bajkę o Twoim dziecku

 

Po serii mini-wykładów na pewno będzie to prostsze! Ciekawych wystąpień udzielili: Łukasz Pszczółkowski – pisarz, fotoreporter Wojciech Alabrudziński oraz Krystyna Matusiak – starszy kustosz w Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włocławku. Głównym punktem spotkania była wizyta Jakuba Żulczyka – dziennikarza i wybitnego prozaika.

 

Podczas “Read-Feed” odbyła się także “Randka z książką”. Konkurs pozwolił na wybór pozycji, którą można było zabrać ze sobą. Gratulujemy wszystkim, którzy poszerzyli swoje domowe biblioteczki.

 

A tymczasem zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą książek dla dzieci: bajek i baśni, a także zabawek edukacyjnych oraz logicznych! :)

Komentarze do wpisu (0)

Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności.
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy.
  • Szyfrowane dane i transakcje.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl